Tervetuloa, Vieras. Ole hyvä Kirjaudu.
YaBB - Yet another Bulletin Board
17.10.19 - 08:47:03
REU * EU NDB Logger * .


Sivu: 1
RM 4/2007 (Luettu 1319 kertaa)
VHI
Ex-jäsen



RM 4/2007
27.05.07 - 08:40:12
 
UTILITY-LOKI RM 4/207
 
 
AIKAMERKKIASEMAT
 
5000      0607-      VEN: YVTO. Aina 42 sekunnin kuluttua minuutin alusta id: "Observatorio Naval Cagigal, Caracas, Venezuela...". välillä alla kuului naisen ääni eli todennäköisesti WWVH Hawaii. 6.3. TTR
10000      0656      HWA: WWVH Kekaha HI. 31.3. JTS
15000      0559      CHN: BPM Linshan. ID: CW+AM. 11.3. JTS
15000      0651      HWA: WWVH Kekaha HI. 31.3. JTS
 
 
DGPS
 
285.5      1908      G: #443 Earls Hill / Stirling. 20.3. KSY
286      1400      FIN: #407 Savonlinna. 20 24.3. KSY RKA
286.5      315      F:  #339 Porquerolles. 23.3. KSY
286.5      2207      NOR: #513 Skomvær Lt. / Røst Isl. 20 24.3. KSY RKA
287      1401      FIN: #406 Klamila. 20 24.3. KSY RKA
287.5      1402      FIN:  #401 Mäntyluoto. 20 24.3. KSY RKA
288      1853      UKR: #095 Yenikalsky. 20.3. KSY
288.5      2014      IRL: #435 Tory Island Lt. 22.3. KSY
289      1416      S: #462 Järnäs. 20 24.3. KSY RKA
289.5      1644      DNK: #451 Hammarodde Lt. Bornholm.      20.3. KSY
290      1417      FIN: #402 Puumala. 20 24.3. KSY RKA
290.5      1419      FIN: #408 Kokkola. 20 24.3. KSY RKA
290.5      108      G:  #447 Flamborough Head Lt. 21.3. KSY
291      1822      G: #439 Wormleighton. 20.3. KSY
291.5      1734      G:  #445 Sumburgh Head. 20.3. KSY
292      1630      S: #460 Holmsjö. 20.3. KSY
293      1630      S: #466 Kullen High Lt. 20.3. KSY
293.5      1428      FIN: #400 Porkkala. 20 24.3. KSY RKA
294      110      HOL: #428 Vlieland Lt. 21.3. KSY
295.5      1630      EST: #531 Narva. 20.3. KSY
296      1858      DNK: #453 Skagen West Lt. 20.3. KSY
296.5      1631      S: #469 Göteborg. 20.3. KSY
297      249      G: #446 Girdle Ness. 21.3. KSY
297      1737      UKR: #086 Odesskiy. 20.3. KSY
297.5      1631      S: #465 Hoburg. 20.3. KSY
298.5      2125      D:5  #492 Dune Helgoland. 20.3. KSY
298.5      1433      RUS: #002 Shepelevskiy 1. 20 24.3. KSY RKA
298      1434      S: #468 Nynäshamn. 20 24.3. KSY RKA
299      1915      F: #330 Gatteville. 20.3. KSY
299.5      1436      S: #463 Skutskär. 20 24.3. RKA KSY
300      0057      BUL: #540 Cavarna. 21.3. KSY
301      0355      HOL: #426 Gilze Rijen. 23.3. KSY
301      1843      NOR: #510 Halten Lt. 20.3. KSY
301      1634      POL: #482 Rozewie. 20.3. KSY
301.5      1455      FIN: #404 Turku. 20 24.3. KSY RKA
302      1723      S: #467 Hjortens Udde. 20.3. KSY
302.5      1723      D: #490 Koblenz. 20.3. KSY
302.5      1812      NOR: #508 Svinøy Lt. 20.3. KSY
303.5      2337      D: #493 Zeven. 20.3. KSY
303.5      1635      RUS: #043 Kuzov. 20 27.3. KSY RKA
304      1741      NOR: #503 Lista. 20.3. KSY
304.5      1512      FIN: #403 Outokumpu. 20 27.3. KSY RKA
304.5      1636      LTU: #535 Klaipeda Rear Lt. 20.3. KSY
305.5      1636      NOR: #520 Vardø Lt. 20.3. KSY
307      1637      EST: #530 Ristna Lt. 20.3. KSY
307.5      1637      S: #464 Kapellskär Lt. 20.3. KSY
308      1638      D: #491 Gross Mohrdorf. 20 27.3. KSY RKA
310.5      1639      NOR: #500 Færder Lt. 20.3. KSY
311      1355      RUS: #005 Shepelevskiy 2. 20 24.3. KSY RKA
311.5      1357      S: #461 Bjuröklubb. 20 24.3. KSY RKA
312      0345      BEL: #420 Oostende. 21.3. KSY
312.5      1938      HOL: #425 Hoek Van Holland. 20.3. KSY
313      1713      NOR: #505 Utsira Lt. 20.3. KSY
313.5      1906      D: #496 Mauken. 20.3. KSY
313.5      1640      RUS: #001 UNID. 20.3. KSY
314.5      2359      D: #495 Bad Abach. 20.3. KSY
314.5      1358      FIN: #405 Marjaniemi. 20 24.3. KSY RKA
 
 
HF-MAJAKAT
 
5195      1935-      D: DRA5 Scheggerott. Mode CW/data. 9 11.3. VHI RKA
14100      0943      RUS: RR9O Novosibirsk. 10.3. VHI
14100      0947      ISR: 4X6TU Tel Aviv. 10.3. VHI
14100      1009      NZL: 5Z4B Masterton.10.3. VHI  
14100      1017      MDR: CS3B Santo da Serra. 10.3. VHI
18110      0952      RUS: RR9O Novosibirsk. 10.3. VHI
18110      0953      ISR: 4X6TU Tel Aviv. 10.3. VHI  
18110      0956      KEN: 5Z4B Kiambu. 10.3. VHI
 
 
ILMAILU, MERENKULKU
 
4218      2026      BUL: LZW Varna R. Mode CW. 12.3. JTS
4331      1530      ISR: 4XZ Haifa. Mode CW. 24.3. JTS
6617      0529      RUS: Rostov Meteo. Mode AM. 11.3. JTS
8423      1443      RUS: UDB2 Kholmsk R. Mode CW + data. 10.3. JTS
8446      1448      OMA: A4M Muscat. Mode CW. 10.3. JTS
8502      1452      CHN: XSG Shanghai. Mode CW. 10.3. JTS
8550      1454      RUS: UDK2 Murmansk R. Mode CW + data. 10.3. JTS
8939      1457      RUS: Rostov Meteo. Mode USB. 10.3. JTS
8939      1612      RUS: Peterburg Meteo. Mode USB. 10.3. JTS
 
NAVTEX      
 
518      2024      S: SAG sGöteborg. I/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2029      RUS: UHY Murmansk. C/Navarea 1 Polar. 6.4. RKA/R
518      2031      S: SAH Härnösand. H/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2044      G: GNI Niton. E/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2051      RUS: UGE Archangel. F/Navarea 1 Polar. 6.4. RKA/R
518      2102      G: GCC Cullercoats. G/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2141      G: GNI Niton. K/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2151      NOR: LGQ Rogaland. L/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2201      BEL: OST Oostende. M/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2213      NOR: LGD Ørlandet. N/Navarea 1. 6.4. RKA/R
518      2231      HOL: PBK Den Helder. P/Navarea 1. 6.4. RKA/R
 
 
NDB
 
Pohjoismaat  
 
299.5      2029      NOR: KN Svolvær/Helle/Skrova. 31.3. RKA
300      1722      S: SC Linköping/Malmen and Saab. 8 31.3. RJL RKA
309      2034      S: LG Såtenäs/Tun. 31.3. RKA
310      2040      FIN: C Oulu. 31.3. RKA
312      1950      S: DJ Östersund/Frösön. 2.4. RKA
316      2039-      NOR: BGU Oslo-Gardemoen/Bergerud. 4.3. MCK  
317      2040-      NOR: STT Bodø/Støtt. 4.3. MCK  
318      2044-      S: LP Ronneby/Kallinge. 4.3. MCK
324      1934      DNK: ML Århus/Tirstrup. 10.3. KSY
324      1931      S: ON Norrköping/Kungsängen. 22.3. RKA
326      1938      FIN: SUI Tampere-Pirkkala/Suinu. 22.3. RKA
326      2012      S: OG Gävle/Sandviken. 5.4. RKA/R
329      1945      S: WU Umeå. 22.3. RKA
329      1946      NOR: NMS Namsos. 22.3. RKA
330      2204-      S: SKS Karlstad. 20.3. MCK  
333      1935      S: DD Lycksele. 4.4. THE333      1958      S: LE Västerås/Hasslö. 22.3. 5.4. RKA RKA/R
335      1937      NOR: LR Mosjøen/Kjærstad/Laksfors. 4 7.4. THE RKA/R
335      2003      S: NAK Stockholm-Bromma/Nacka. 22.3. RKA
336      1940      NOR: RS Røros. 22.3. 4.4. MCK THE
337      2006      S: OZ Söderhamn/Skallen. 22.3. RKA MCK
338      2010      S: OA Jönköping. 22.3. 5.4. RKA RKA/R
339      2217      S: EA Stockholm-Arlanda. 7.4. RKA/R
340      2030      FIN: KAI Utti/Kaipiainen. 22.3. 7.4. RKA RKA/R
340      2039      FIN: KS Kuusamo. 5.4. RKA/R
341      2212      FIN: POR Pori. 7.4. RKA/R
342      2211      NOR: LL Fagernes/Leirin. 7.4. RKA/R
346      2206      S: GS Gävle/Sandviken. 7.4. RKA/R
347      2205      S: MSK Oslo-Gardemoen/Morskogen. 7.4. RKA/R
348      2214-      S: GUN Storuman/Gunnarn. 20.3. MCK
349      2053      S: JX Växjö/Kronober. 27.3. RKA
351      2200      S: OV Visby. 7.4. RKA/R
352      2156      NOR: RBU Røros/Rambu. 7.4. RKA/R
354      2141      FIN: G Ivalo. 7.4. RKA/R
358      2131      NOR: GRK Trondheim/Værnes/Gråkallen. 7.4. RKA/R
358      2132      S: AS Arvidsjaur. 7.4. RKA/R
360      1806      FIN: U Utti. 23.3. RKA
360      2149      NOR: ULV Brønnøysund/Ulvingen.  22.3. RKA
362      2123      NOR: KV Tromsø/Langnes/Kvalsund. 7.4. RKA/R
362      1814      S: NN Eskilstuna/Kjula. 23.3. 7.4. RKA RKA/R
363      2126      S: OEM Kristianstad/Everöd. 7.4. RKA/R
364      2121      FIN: B Kittilä. 7.4. RKA/R
364      2120      S: VNA Vanja. 7.4. RKA/R
366      2130      S: KM Kalmar. 27.3. RKA
366      2127      S: SF Falköping. 27.3. RKA
368      1833      S: OY Sveg. 23.3. 7.4. RKA RKA/R
369      2112      S: OS Skellefteå. 7.4. RKA/R
370      2108      S: OHT Stockholm-Arlanda. 7.4. RKA/R
370.5      2103      S: LB Ängelholm/Barkåkra. 7.4. RKA/R
371      2101      NOR: BRS Kristiansund/Kvernberget/Bremsnes. 7.4. RKA/R
371      2111      NOR: HAA Hamar/Stafsberg. 7.4. RKA/R
371      2100      NOR: SM Bardufoss/Fossmo. 7.4. RKA/R
371.5      1837      FIN: U Helsinki-Vantaa. 23.3. 7.4. RKA RKA/R
372      2058      NOR: ODR Kristiansand/Kjevik/Odderøya. 7.4. RKA/R
374      1945      NOR: FLV Bodø/Fleinvær. 4 7.4. THE RKA/R
375      1948      FIN: HET Enontekiö/Hetta. 22.3. 4 7.4. MCK THE RKA/R
375      1850      FIN: FR Pori. 23.3. RKA
375      2150      S: KD Kristanstad/Everöd. 27.3. RKA
375      1852      S: RB Örebro. 23.3. RKA
376      1857      S: LN Hultsfred. 23.3. 7.4. RKA RKA/R
377      0553, 1812      S: SM Mora/Siljan. 3 30.3. RJL RKA
378      1812      FIN: D kauhava. 30.3. RKA
378      2048      NOR: HTK Sørkjosen/Hestvik. 7.4. RKA/R
378      0552      S: OS Sundsvall/Härnösand. 3.3 RJL
379      2030      NOR: REK Reksten. 23.3. 7.4. RKA RKA/R
380      2043      FIN: PHS Pyhäsalmi. 7.4. RKA/R
380      2001      FIN: TOL Ivalo. 4.4. 7.4. THE RKA/R
380      2000      NOR: FLR Trondheim/Værnes/Flornes. 23.3. 4 7.4. RKA THE RKA/R
381      2041      FIN: ESP Helsinkin-Vantaa/Espoo. 23.3. RKA
381      2004      S: AN Arvidsjaur. 28.3. RKA
382      2001      FIN: IJ Seinäjoki. 28.3. RKA
383      2211-      NOR: LST Lista. 20.3. MCK
383      1855      S: ERK Erken. 23 26.3. RKA RJL
384      2053      NOR: HNS Sandane/Anda/Høynes. 23.3. RKA
384      0413, 2212-      S: NS Skövde. 3 20.3. RJL MCK
387      2121      NOR: SOK Oslo-Gardemoen/Sokna. 23.3. RKA
388      2048      S: COR Stockholm-Bromma/Corner. 2.3 RJL
389      2117      NOR: MR Skien/Geiteryggen/Myra. 23.3. RKA
390      2047      S: LV Arvika. 2.3 RJL                        
390      1848      S: PAJ Pajala. 26.3. RJL
390      2021-      S: SS Skövde. 2 28.3. RJL MCK
393      2038      NOR: TAT Molde/Årø/Tautra. 29.3. RKA
393      1931      S: AB Hagfors. 2.3 RJL
394      1930      S: NB Stockholm-Bromma. 2 23.3. RJL RKA
397      1929      S: LM Borlänge/Rommehed/Falun. 2 29.3. RJL RKA
397      1630      S: NF Falköping. 2 23.3. RJL RKA
398      2208      DNK: GL Ålborg. 23.3. RKA
398      0403      FIN: ESS Kokkola-Pietarsaari/Kruunupyy/Esse. 31.3. RKA
398      1631      S: PEO Nyköping-Skavsta/Peola. 2.3 RJL
399      1555      S: FM Trollhättan/Vänersborg. 8 23.3. RJL RKA
400      1800      FIN: KO Utti. 7.4. THE
400      1552      S: EN Örebro. 2 8 23.3. RJL RKA
400      2210      NOR: NTD Notodden. 23.3. RKA
401      1805      FIN: JP Joensuu. 7.4. THE
402      1637      S: LX Eskilstuna/Kjula. 2 23.3. RJL RKA
402      1737      S: TH Torsby. 2.3 RJL
403      2100      FIN: H Helsinki-Vantaa. 7.4. THE
403      1730      S: OJ Jönköping. 23 26.3. RKA RJL
403      1637      S: NM Mora/Siljan. 2.3 8.4. RJL RKA/R
404      1811      FIN: JAN Halli/Janne. 7.4. THE
404      1810      FIN: Y Kemi-Tornio. 7.4. THE
404      2150      NOR: DA Torp/Dalen. 7.4. THE
404      2125      NOR: KG Stokmarknes/Kjerringnes. 6.4. THE
404      0359, 1654      S: LA Stockholm-Arlanda. 2 31.3. RJL RKA
405      0255, 1627      S: AV Göteborg-Säve. 2.3. 3 7.4. RJL RKA THE
406      1730      S: NV Vilhelmina. 2.3. RJL
407      1624      S: KA Karlskoga. 2 25.3. 7.4. RJL RKA THE
408      2110      FIN: F Helsinki-Malmi. 25.3. 7.4. RKA THE
408      0349, 2210      FIN: O Seinäjoki. 31.3. 7.4. RKA THE
408      1825      FIN: W Utti. 25.3. 7.4. RKA THE
409      1831      FIN: Z Pyhäsalmi. 7.4. THE
409      1622      S: SG Sätenäs/Tun. 2.3 7.4. RJL THE
412      1030      FIN: I Halli. 24.3. 6.4. RKA THE
414      2030      NOR: HD Sandnessjøen/Stokka/Hestad. 6.4. THE
414      2055      NOR: SJA Bardufoss/Senja. 6.4. THE
414      1930      NOR: SLB Oslo-Gardemoen/Solberg. 6.4. THE
415      1620      S: OL Lindköping/Saab. 2 25.3. 6.4. RJL RKA THE
416      1755      FIN: TOR Rovaniemi/Toramo. 6.4. THE
416      1658      S: BCS Bacchus. 2.3 6.4. RJL THE
417      1701      S: AH Ängelholm/Barkåkra. 2 25.3. RJL RKA
417      0337, 1703      S: R Gävle/Sandviken. 2 31.3. 6 7.4. RJL RKA THE
419      1037      FIN: HY Vaasa. 6.4. THE
419      1703      S: RD Vesterås/Hasslö. 2 25.3. RJL RKA
420      1704      S: SS Malmö-Sturup. 2 25.3. RJL RKA
421      1705      S: BL Borlänge/Rommehead/Falun. 2.3      RJL
421      1805      S: MF Halmstad. 26.3. RJL
421      1706      S: T Linköping/Saab. 2.3 RJL
421      1648      S: TRU Trundön. 3.3 RJL
425      1707      S: OU Umeå. 2.3 RJL
427      1707      S: LUE Kramfors/Lunde. 2 30.3. RJL RKA
 
Baltia
 
343      2049      LTU: KUS Kaunas.  27.3. RKA
350      1400      EST: WA Kuressaare. 17.3. RJL
357      1802      EST: I Tallinn/Ülemiste. 23.3. RKA
386      1025      EST: LK Tallinn/Ülemiste. 6.4. THE
397      2206      EST: UM Tartu/Ülenurme. 23.3. RKA
418      1035      EST: L Tallinn/Ülemiste. 6.4. THE
432      2003      EST: G Ämari. 25.3. RKA
 
Läntinen Eurooppa
 
327      2033      AUT: LNZ Linz. 27.3. RKA
333      2012      D: PI Schwerin/Parchim. 30.3. KSY
335      2000      I: RIM Rimini/Miramare. 16.3. KSY
337      2125      D: LHR Lahr/Schwarzwald. 23.3. KSY
338      2124      D: MNW München. 23.3. KSY
341      2122      D: LAU Lichtenau. 23.3. KSY
347      1954      D: DBR Berlin-Tempelhof/Helmholtz. 10.3. KSY
349      1957      D: KSL Kassel-Calden. 10.3. KSY
353      0219      D: KIL Kiel/Holtenau. 3.4. RKA
355      2005      D: DRW Cottbus/Drewitz. 30.3. KSY
358      2004      D: HW Hannover W. 10.3. KSY
362      2007      D: SLN Berlin-Schönefeld. 10.3. KSY
372      2141      D: NDO Nordholz. 27.3. RKA
373      2014      D: BTH Barth. 10.3. KSY
375      2016      D: NDG Nördlingen. 10.3. KSY
382      2017      I: GAZ Gazoldo. 16.3. KSY
382      2018      AUT: SBG Salzburg. 16.3. KSY
387      2052      I: CEV Cervia. 23.3. KSY
392      2023      D: RW Berlin-Tegel W.      10.3. KSY
393      2047      D: EGG Eggenfelden. 23.3. KSY
400      2030      D: MSW München. 10.3. KSY
405      1931      D: GRW Grafenwöhr. 30.3. KSY
406.5      2103      D: BOT Bottrop. 25.3. RKA
408      1723      AUT: BRK Wien/Schwechat/Bruck. 10 25.3. KSY RKA
413.5      2045      D: DLS Berlin-Tempelhof/Lübars. 25.3. 6.4. RKA THE
417      2025      D: HDL Heidelberg. 23.3. KSY
419      1735      D: WUN Wunstorf. 10.3. KSY
420      2019      AUT: INN Innsbruck. 23.3. KSY
425      1704      D: ERT Erfurt. 10 12.3. KSY RJL
426      1741      AUT: GBG Graz/Gleichenberg. 10 12.3. KSY RJL
426.5      2011      D: MIQ Ingolstadt/”Mike”. 25.3. RKA
434      1747      D: SK Leipzig/Halle. 10.3. KSY
452      2003      D: ANS Ansbach. 17.3. RJL
468      2047      D: FTZ Fritzlar. 6.3. 1.4. RJL RKA
480      2000      I: VIB Viterbo. 8.3. RJL
488      0450, 2112-      D: ILM Illesheim. 7.3. 5.4. RJL MCK
 
Itäinen Eurooppa
 
303      1940      POL: KA Poznan/Krzesiny. 27.3. RKA
308      2001      BLR: G Minsk 2. 27.3. RKA
309.5      1956      UKR: E Mys Yevpatoriyskiy. 300 m:n johto Savitaipaleella toi ukrainalaiset luureihin. 4 13.3. MCK RJL
309.5      1955      UKR: SW Mys Khersonesskiy. 4 13.3. MCK  RJL
309.5      1955      UKR: TR Mys Tarkhankutskiy. 4 13.3. MCK RJL
311.5      1930      POL: ML Cewice. 15 27.3. RJL RKA
312.5      1800      KAL: BT Mys Taran. 14 29.3. RJL MCK
313      2011      POL: R Radom. 17.3. KSY
315      2021      UKR: LO Lviv. 30.3. KSY
315      1957      UKR: LV Lviv. 2.4. RKA
322      1928      POL: GDA Gdansk/Rebiechowo. 22.3. RKA
330      2010      UKR: HA Kharkiv/Osnova. 2.4. RKA
330      2034      UKR: HR Kharkiv/osnova. 27.3. RKA
333      2127      CZE: VO Vodochody/Pan. Brezany. 23.3. KSY
334      2013      UKR: VI Verkhnie Vysotske. 30.3. KSY
341.5      0159      POL: R Rzeszow/Jasionka. 3.4. RKA
350      2117      HRV: SK Zagreb/Pleso/S.Kraljevec. 23.3. KSY
353      0218, 2141      POL: KRW Krakow/Balice. 3  7.4. RKA RKA/R
354      2114      HNG: GYR Györ. 23.3. KSY
355      2000      BLR: KI Ivenets. 5.4. THE
356      2113      BUL: BGS Burgas. 23.3. KSY
360      2103      UKR: KI Kiev/Zhuliany. 27.3. RKA
370      2107      ROU: OTL Bucarest/Otopeni. 23.3. KSY
375      1956      POL: AY Warszawa/Okecie/Piaseczno. 30.3. KSY
375      2016      POL: CHO Chociwel. 10 27.3. KSY RKA
379      2101      POL: KRA Krakow/Balice. 23.3. KSY
380      2057      SER: KN Belgrad/Krnjesevci. 23.3. KSY
381      1948      HNG: R Budapest/Ferihegy. 30.3. KSY
381      1954      ROU: SIB Sibiu/Turnisor. 30.3. KSY
383      2020      POL: S Gdansk/Rebiechowo. 10.3. KSY
390      2024      POL: BBM Zielona Gora/Babimost. 10 23.3. KSY RKA
391      2010      SVK: OKR Bratislava/M.R. Stefanik N. 10 24.3. KSY RJL
396      2054      ROU: SCV Suceava/Salcea. 29.3. RKA
397      2027      POL: OL Szczecin/Goleniow. 10.3. KSY
404      2037      ROU: BMR Baia Mare. 23.3. KSY
409      1724      HNG: NCS Nagycserkesz. 10.3. KSY
410      1928      KAL: K Kaliningrad/Khrabrovo. 30.3. KSY
412      2036      SVK: FS Sliac-Hajniky. 10.3. KSY
412      1933      SER: DAK Amiko/Dakovica. 17.3. KSY
414      2030      SVN: ILB Ilirska Bistrica. 23.3. KSY
415      1925      BUL: RUS Russe. 30.3. KSY
416      2038      CZE: V Vodochody/Pan.Brezany/Maslovice. 16.3. KSY
422      2045-      CZE: UR Hradec Kralov/Upir. 28.3. MCK
422      2049      HRV: OSJ Osijek. 10.3. KSY
426      2047      ROU: BC Bacau. 10.3. KSY
428      1710      ROU: TGM Tirgu Mures/Vidrasau. 12.3. 4.4.  RJL THE
429      2014      HRV: LOS Losinj. 25.3. RKA
430      1828      HNG: BUG Bukac. 12.3. RJL
430      1954      UKR: LI Lykhacheve. 30.3. RKA
432      1745      CZE: PK Pardubice/Prvek. 10 12.3. KSY RJL
432      1828      UKR: BB Bibrka. 12 25.3. 5.4. RJL RKA MCK
435      1951      UKR: SM Semenivka. 25.3. RKA
436      2028      HNG: SME Sármellék/Balaton. 16.3. KSY
438      1749      SVK: PE Poprad/Tatry E. 10 12.3. KSY RJL
440      1850      POL: OR Rzeszow/Jasionka. 12.3. RJL
441      1954      CZE: CK Prerov/Cvrcek. 12.3. RJL
445      2026      UKR: ZU Starokonstantinov. 30.3. KSY
448      2106      CZE: HLV Holesov. 23.3. JTS
450      2002      BUL: PDV Plovdiv. 17.3. RJL
458      2045      BLR: WN Minsk/Machulishchi. 4.4. THE
465      1935      BUL: U Burgas. 8 30.3. RJL KSY
470      1740      SER: UZ Uzice/Ponikve. 6.3. RJL
474      1926      POL: RZ Rzeszow/Jasionka. 25.3. 1.4. RKA RJL
478      1657      POL: TG Powidz. 6.3. RJL
485      1821      SER: IA Indija. 7.3. 1.4. RJL RKA
485      1635      UKR: KH Kakhovka 6.3. RJL
490      2008      BUL: WAK Vakarel. 1.4. RKA
490      1628      UKR: KO Koshany. 6.3. 1.4. RJL RKA
495      1955      SER: PA Pancevo. 5.3. 1.4. RJL RKA
508      1734      SVK: Z Zilina/Hlinik. 8.3. RJL
514.5      1800      CZE: LA Namest nad Oslavou. 8 12.3. RJL JTS
517      1830      ROU: ARD Arad. 8.3. RJL
517      1830      HNG: JBR Jaszbereny. 8.3. RJL
518      1845      UKR: TM Tomakivka. 8 25.3. RJL RKA
521      1950      ROU: BSW Bucarest/Baneasa SW. 31.3. 1.4 KSY RJL
525      2103      UKR: CH Cherniakhiv. 10.3. RJL
534      2149      POL: SL Bydgoszcz/Szwederowo. 6.4. RKA/R
588      1945      POL: P Katowice/Pyrzowice. 7.4. THE
718      1655-      UKR: SL Soloviivka NDB. 22.3. JMV
778      1927      UKR: GR Krasnohrad. 23.3. JTS
960      0430-      UKR: CY Chervonyi. 1.4. MCK
1060      0210-      UKR: NM Nemyriv. 8.3. MCK
 
Iberia
 
332      2128      POR: FAR Faro. 23.3. KSY
389      1953      POR: CP Lisbon/Caparica. 24.3. KSY
 
Venäjä
 
289      1716      RUS: WR Chertovitskoye/Voronezh. 8.3. RJL
303      1725      RUS: PU St. Petersburg-Pulkovo. 8.3. RJL
318.5      2022      RUS: JW Voronezh-Baltimor. 27.3. RKA
330      1940      RUS: PM Pechora. 10.3. 5.4. KSY RKA/R
339      2007      RUS: WK Velikiye Luki. 22.3. 7.4. RKA MCK RKA/R
342      1734      RUS: PK St Petersburg-Pulkovo. 23.3. RKA
345      1950      RUS: PW Syktyvkar. 10.3. KSY
360      2130      RUS: BD Bogdanovo. 22.3. 7.4. RKA RKA/R
370      2140      RUS: NK Nizhnekamsk/Begishevo. 27.3. RKA
405      0358, 2205      RUS: UM Ivanovskoye. 31.3. 7.4. RKA THE
406      1915      RUS: P St Petersburg-Rzhevka. 4.4. THE
410      1945      RUS: SF Cherusti. 6.4. THE
414      1925      RUS: SB Sambek. 7.3. 3.4. 6.4. RJL RKA
415      1926      RUS: DR Skurygino. 30.3. KSY
425      2002      RUS: HJ Mamadysh. 30.3. RKA
430      2015      RUS: AJ Staritsa. 5.4. THE
430      1951      RUS: MB Chernukha. 30.3. RKA
435      1842      RUS: BI Bisert. 12.3. RJL
435      1845      RUS: ER Yegorlyksakaya. 12.3. RJL
437      1541      RUS: DW Moscow-Domodedovo. 7 30.3. 8.4. RJL KSY RKA RKA/R
438      2042      RUS: OR Kirov/Pobedilovo. 10.3. KSY
438      1830      RUS: XA Kirov/Pobedilovo. 12 30.3. 8.4. RJL JTS KSY RKA/R THE
450      1858      RUS: WU Sosnovka. 30.3. RKA KSY
454      1900      RUS: W Moscow-Bykovo. 8.4. THE
455      2046      RUS: BK Lipetsk 2. 4.4. THE
455      1820      RUS: KZ Kizlyar. 2.4. RKA
460      1603      RUS: GB Volchanka. 7.3. 1.4. RJL RKA
475      2110      RUS: ZG Petrovskoye. 1.4. RJL
478      2025      RUS: MF Larionovo. 17.3. 1.4. JTS RKA
480      2020      RUS: RF Magnitogorsk. 21.3. RJL
485      2017      RUS: CW Krasnaya Gorbatka. 1.4. RKA
486      2009      RUS: KL Krasny Sulin. 1.4. RKA
490      2001      RUS: FI Golitsyno. 1.4. RKA
490      1814      RUS: SE Serov. 10.3. RJL
493      1818      RUS: KR Krasnodar/Pashkovsky. 7.3. 1.4. RJL RKA
493      1806      RUS: LD Krasnodar/Pashkovsky. 10.3. RJL
493      1827      RUS: RW Maryino. 30.3. RKA
497      1922      RUS: BZ Bolshaya Murta. 5.3. 8.4. RJL THE
505      1734      RUS: SI Saransk. 8.3. RJL
515      1953      RUS: SL Sukhodol. 8.3. JTS
520      1912      RUS: OO Shayhovka. 6.3. JTS
523      1929      RUS: BK Lunino. 2.4. RKA
525      1820      RUS: PL St. Petersburg-Pulkovo. 1.4. RJL
688      1910      RUS: IP Zakharovka. 7.4. THE
708      1915      RUS: UN Kurgan. 7.4. THE
900      0606-      RUS: NE Nerl. 5.3. MCK
1290      0449-      RUS: TU Bely. 21.3. JMV
 
 
Aasia
 
355      1950      IRN: ARB Ardabil. 8.4. RJL
442      2015      KAZ: SK Uralsk/Podstepnyy. 17.3. RJL
465      2020      TUR: SIN Sinop. 6.3. RJL
480      2122      IRQ: RER  Erbil. 17.3. KSY
496      2236      ARM: ER Yerevan/Zvarnots. 9.3. RJL
510      2021      KAZ: NK Novokazalinsk. 10.3. RJL
512      1740      KAZ: KT Narimanovka/Kostanay. 8.3. RJL
515      1958      AZE: BU Baku. 8.4. RJL
 
Kansainväliset vesialueet
 
402      2115      IW: KB Placid K12-B Platform. 25.3. RKA
Siirry sivun alkuun
 
 
  IP on kirjattu
Sivu: 1
Koti Koti Ohjeita Ohjeita Suorita Suorita Kirjaudu Kirjaudu REU


Geo Visitors Map